Photo

Car service

Kontaktní formulář

Máte zájem o servisní práce, prohlídku, chcete zakoupit náhradní díly?

Kontaktujte nás >>

AutosalonChcete poradit s výběrem nového nebo ojetého vozu ?Vítejte na stránkách Autosalónu PŠ CAR na Mělníku:Rádi Vám pomůžeme s výběrem vašeho vozu bez ohledu na značku

=opravdu Vám poradíme !!!


Osobně na adrese   Řípská (Na Malém Spořilově) 3443, Mělník :

http://www.mapy.cz/#d=firm_2697662_1&t=s&x=14.471921&y=50.360217&z=14


nebo volejte tel. 777 555 133 nebo 315 622 366   

PŠ CAR s.r.o. je nezávislý prodejce s více než 20 letou praxí !!!


 

 Specializujeme se na vozy:


 VOLKSWAGEN (VW)

 Škoda

 Audi

 HYUNDAI 

 

Jsme:

Certifikovaný prodejce VW

Akviziční místo ŠKODA, AUDI a HYUNDAI

Certifikovaný odhadce ojetých vozů EUROTAX

Autorizovaný partner BOSCH Car Service

Schválený partner Generali Česká pojišťovna a.s. (prodej + servis)

Schválený partner COLONNADE: EuroGAP + prodloužené záruky AutoCheck   

Objevte HYUNDAI :

Aktuální novinky u značky Hyundai najdete na :   

http://www.hyundai.cz/


 

 

Svět VW - NOVINKY !!!

Aktuální přehled novinek u značky VW najdete na : 

http://www.volkswagen.cz/


Svět AUDI - NOVINKY !!!

Aktuální přehled novinek u značky AUDI najdete na :

http://www.audi.cz/Svět ŠKODA - NOVINKY !!!

Aktuální přehled novinek u značky ŠKODA najdete na :

http://www.skoda-auto.cz/news/news/
My pro Vás vybíráme :

VW GOLF 8verze za 479 900 Kč (1.0 TSI 81 kW/110 k - k dispozici bude od února 2020) nese

označení "Golf". O stupeň výš stojí "Life" a roli vrcholných variant přebírají výbavové l

Nabídka výbav pro nový Golf je zcela nová. Vstupní verze za 479 900 Kč (1.0 TSI 81 kW/110 k - k dispozici bude od února 2020) nese označení "Golf". O stupeň výš stojí "Life" a roli vrcholných variant přebírají výbavové linie "Style" a "R-Line". Paleta barev bude zpočátku složena z devíti laků - tří základních, čtyř metalických a dvou perleťových.

Základní verze "Golf": Již výbavová linie "Golf" disponuje v sériové výbavě centrálním zamykáním "Keyless Go", zimním paketem s vyhříváním sedadel vpředu, kůží obšitého multifunkčního volantu a trysek ostřikovačů skla čelního okna, komunikací "Car2X", asistentem pro jízdu v jízdním pruhu "Lane Assist", asistentem pro detekci překážek před vozem "Front Assist" (včetně funkcí nouzového brzdění City a rozpoznávání chodců i cyklistů), digitálním panelem přístrojů ("Digital Cockpit"), informačním a zábavním systémem, systémem "App Connect", internetovými funkcemi a službami "We Connect" a "We Connect Plus", telefonním rozhraním Bluetooth, dvěma vstupy USB-C vpředu, automatickou klimatizací a předními i zadními světlomety LED. 

"Life" jako první stupeň individualizace: Již od zahájení předprodeje nabízená výbavová linie "Life" má nad rámec výbavy verze "Golf" sériově mimo jiné 16" kola "Norfolk" z lehké slitiny, třízónovou automatickou klimatizaci "Climatronic", paket "Světla a výhled", 12V elektrickou zásuvku v zavazadlovém prostoru, adaptivní tempomat "ACC" se systémem "Front Assist", dekorační osvětlení exteriéru a interiéru, hlasové ovládání, asistenta pro rozpoznávání dopravních značek, rozhraní pro indukční nabíjení chytrého telefonu, středovou loketní opěrku vpředu a vzadu (s dalšími dvěma vstupy USB a výdechy ventilační soustavy), různé chromované ozdobné prvky v interiéru, ultrazvukové parkovací senzory "ParkPilot", automatické funkce osvětlení pro jízdu na dálnici a ve městě a řadu dalších prvků. Nový Golf Life s motorem 1.5 TSI 96 kW/130 k stojí 548 900 Kč. S motorem 1.0 TSI 81 kW/110 k, který bude k dispozici od února 2020, vyjde na 524 900 Kč.

Elegantní "Style": Nejnáročnější zákazníky uspokojí nový Golf Style, který je nabízen za ceny od 614 900 Kč (s motorem 1.5 TSI 96 kW/130 k). Sériová výbava je oproti verzi "Life" rozšířena mimo jiné o 17" kola "Belmont" z lehké slitiny, světlomety LED PLUS, sedadla "ergoActive" s čalouněním "ArtVelours", paket "Světla a výhled" včetně asistenta dálkových světel "Light Assist", navigační systém "Discover Pro", bezdrátovou integraci iPhonu "App-Connect Wireless", asistenční systémy "Lane Assist" a "Side Assist", přednárazový bezpečnostní systém "PreCrash", paket "Zrcátka", rozšířené dekorační osvětlení interiéru s výběrem 30 barev světla a ozdobné obložení interiéru "Brushed Dark Metal". Variantu, poháněnou výkonnějším motorem 1.5 TSI 110 kW/150 k, lze objednávat za cenu 614 900 Kč.

Sportovní "R-Line": Pro fanoušky sportovního stylu je určen nový Golf R-Line, jehož dynamiku si mohou zákazníci vychutnávat za ceny od 650 900 Kč (s motorem 1.5 TSI 110 kW/150 k). Nad rámec výbavové linie "Life" zahrnuje sériová výbava verze "R-Line" mimo jiné 17" kola "Valencia" z lehké slitiny, navigační systém "Discover Pro", vnější a vnitřní výbavu "R-Line" včetně specifických nárazníků, leskle černých prahových lišt a zadního difuzoru, sportovní sedadla s čalouněním "ArtVelours" a ozdobným kontrastním prošíváním, sportovní podvozek s progresivním řízením, černé čalounění stropu a tmavě tónovaná skla oken za střešními sloupky B. Předprodej modelu Golf R-Line bude spuštěn v posledním únorovém týdnu.

Všechny verze nového modelu Golf jsou ve srovnání s předchozí generací po dorovnání výbavy ještě dostupnější, a to v řádech desítek tisíc korun. U verze Style a R-line je nový Golf 8 dokonce o více než 80 tisíc Kč levnější než Golf 7 se srovnatelnou výbavou.

Rozsáhlé možnosti individualizace: Volkswagen Golf byl vždy automobilem, který překračoval hranice své třídy, a to nejen svým nadčasovým designem a všestranným konceptem, ale také rozsáhlými možnostmi individualizace. Na tuto tradici plynule navazuje i osmá generace, pro kterou je v nabídce výbavy na přání připraveno například posuvné a výklopné panoramatické střešní okno. Zákazníci si mohou pro svůj nový Golf 8 objednat také nový audiosystém Harman/Kardon s 10 reproduktory, napájenými 12kanálovým zesilovačem o výkonu 480 W, vyspělý navigační systém "Discover Pro" včetně přijímače digitálního rozhlasového vysílání DAB+ a inovativní světlomety "IQ.LIGHT LED Matrix", jež nový Golf přebírá od modelů Touareg a Passat.

 

 

ŠKODA OCTAVIA 4

V základní specifikaci bude nová ŠKODA OCTAVIA 1,0 TSI/81 kW s 6 st. manuální převodovkou ve verzi liftback s nadstandardní výbavou k dispozici za doporučenou cenu 456 900 Kč včetně DPH, a to na konci první poloviny roku 2020. V jeho průběhu se do prodeje dostanou i zákazníky oblíbené deriváty – verze Scout, sportovně laděné RS, varianta s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) a poprvé v modelové řadě OCTAVIA také plug-in hybridní verze v rámci rodiny elektrifikovaných vozů pod označením iV.

 

 

 

Nová ŠKODA OCTAVIA nabízí v moderním interiéru ještě velkorysejší prostor. Jeho dominantou je dvouramenný volant, který může být na přání vyhřívaný. Poprvé jsou ve voze značky ŠKODA volitelně nabízena ergonomická sedadla, která nabízejí také elektricky ovládanou masážní funkci. Tato vrcholná verze ergonomických sedadel, která se může pochlubit pečetí kvality AGR (Iniciativa pro zdravá záda), obsahuje i funkci ventilace. Absolutní novinkou ve vozech ŠKODA je na přání dodávaný head-up displej, který promítá důležité informace jako například aktuální rychlost jízdy, navigační instrukce, rozpoznané dopravní značky nebo aktivované asistenční systémy přímo na čelní sklo. Na přání jsou nabízeny inovativní Matrix-LED světlomety, které umožňují mít za tmy neustále rozsvícena dálková světla, aniž by byli oslněni ostatní řidiči. V nabídce jsou také TOP LED zadní světla s osvětlenými krystalickými prvky a dynamickými směrovkami. Nově jsou ve voze ŠKODA k dispozici Antikolizní asistent, Asistent při odbočování, Varování při vystupování z vozu nebo Varování před lokálním dopravním omezením. Infotainment systémy lze částečně ovládat gesty. Zcela novým Simply Clever prvkem je pak komfortní plnicí hrdlo AdBlue, které u vozů vybavených vznětovým motorem dovoluje tankování kapaliny AdBlue také plnící pistolí určenou pro nákladní vozidla.

 

 

 


Autosalon
Příjemné prostředí našeho autosalonu ...

Nabízíme :
  • Prodej + Servis osobních i užitkových vozů značky VOLKSWAGEN (VW), ŠKODA a AUDI
  • Prodej + Servis osobních vozů HYUNDAI
  • Financování vozů formou Úvěru nebo Leasingu
  • Pojištění - smluvní partner Generali Česká pojišťovna a.s.
  • Pojištění proti poklesu hodnoty vozu EuroGAP COLONNADE
  • Prodloužené záruky až o 3 roky AutoCheck COLONNADE
  • Montáž zabezpečení CONSTRUCT, DEFEND-LOCK, SHERLOG nebo PATRIOT
  • Montáž autodoplňků a příslušenství (Tažná zařízení, HF sady, atd.)
  • Poradenská činnost v oblasti ocenění  a  pojištění vozidel